Daha iyi hizmet anlayışı için
sunduğumuz ÖDEME SEÇENEKLERİ

Kredi Kartı ile Ödeme

  • 1Tüm kartlara 9 taksit ve 0 komisyon avantajıyla hemen alın.
  • 2Güvenliğiniz bizim için önemli; SSL Sertifikası ve 3D Secure ödeme yöntemiyle kredi kartı bilgileriniz kaydedilmeden güvenli alışverişin keyfini çıkarın.
 

Havale/EFT ile Ödeme

  • 1Kredi kartı kullanmıyorum diyorsanız Havale/EFT yöntemi ile ödemek sizin için en kolayı olabilir.
  • 2Üstelik nakit ödeme avantajı ile anında indirimler kazanırsınız.
 

Taksitli Alışveriş Kredisi ile Ödeme

Seçtiğiniz ürünleri almak istiyorsunuz fakat nakite mi sıkıştınız, kredi kartı kullanmıyor musunuz, üzülmeyin Taksitli Alışveriş Kredisi ile 24 aya kadar esnek ödeme koşullarında banka krediniz hemen onaylansın, istediğiniz ürünlere sahip olun.

Bunun için tek yapmanız gereken ödeme adımında "alışveriş kredisi" seçeneğini seçerek, sizden istenen bilgileri girmeniz ve cep telefonunuza gelecek onay mesajını girerek siparişinizi tamamlamanız olacaktır. Siparişinizi verdikten sonra müşteri temsilcilerimiz sizinle irtibata geçecek ve alışverişin kesinleşmesi ve gerekli evrakların teslimi için sizi en yakın banka şubesine yönlendirecektir. İmzalarınız tamamlandıktan sonra ürünleriniz evinize gönderilecek.

Siz de vakit kaybetmeden işlemlerinizi tamamlayın, ihtiyaçlarınızı ertelemeyin.

 

Elden Taksitle Ödeme

Evinizi kuracaksınız fakat nakite mi sıkıştınız? Kredi kartınız yok fakat taksitle ödemek mi istiyorsunuz? O zaman bu seçenek tam size göre;

Hemen "mağazalarımıza gelin", alışverişinizi cazip koşullarla taksitlendirelim, kolay ödeyin

Elden taksitli alışveriş İstanbul Anadolu yakası ve Kocaeli 'de geçerlidir. Başka il ve ilçelerde elden taksit yapılmamaktadır.

Detaylı bilgi için tıklayın.

 

Parçalı (Esnek) Ödeme

Ödeme yapacağım fakat kredi kartımda o kadar limit yok mu diyorsunuz? Siparişinizin bir kısmını banka havalesi ile mi ödemek istiyorsunuz ya da bir kısmını ödeyeyim kalanını senet yapayım mı isterseniz.

O zaman Parçalı (Esnek) Ödeme tam size göre

  • 1Toplam bedelin bir kısmını kredi kartınızla
  • 2Bir kısmını başka bir kredi kartınızdaki limitinizden
  • 3Bir kısmını havale ile
  • 4Kalan tutarı da senetle ödeyebilirsiniz.