• 1323 20 Taksitle

  Mobilya ve Beyaz Eşya ürünlerinden oluşan Hedef Set Düğün Paketi, her şey dahil düğün paketi özelliği ile evinizin tüm ihtiyaçlarını karşılarken aynı zamanda istediğiniz herşey dahil beyaz eşyalı düğün paketini en uygun fiyatla sunuyor.

  Full Düğün Paketi düşünenler için evinizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak ekonomik bir paket, aynı zamanda uygun fiyatı ve taksit avantajı ile kaçırılmayacak bir fırsat sunmakta. İhtiyaçlarınıza yönelik hazırlanmış mobilya ve beyaz eşya düğün paketi fırsatını kaçırmayın, evinizi kurun ya da evininizi yenileyin. 


  Blue Point Yatak O

 • 1323 20 Taksitle

  2019 Düğün Paketi,Sizlere Pastel renklerle 2019 'a damga vuracak bir Düğün Paketi hazırladık.Bu sezonun popüler dekorasyon trendlerinden biri olan pastel renkleri tercih ettik ,ayrıca bu düğün paketinde dünyanın bir çok ülkesine ihraç edilen ürünleri bir araya getirdik.Hediyeli Düğün Paketimizde Koltuk Takımında ki orta Sehpayı hediye olarak alabilirsiniz.
  Şık ve modern tasarım anlayışı uygun fiyatı ve yüksek kaliteli materyalleri ile uzun yıllar boyunca vazgeçilmeziniz olacak!

  Chento Yatak Odası Takımı Bazalı İçeriği:

  (Gardolap+Karyola+Komodin+Şifonyer+Şifonyer Ayna)       

 • 1323 20 Taksitle

  2019 Modern Düğün Paketi Panama Set Düğün Paketi, Panjur Görünüm Tasarımla yaşam alanlarınıza oldukça şık bir  hava katıyor. Koltuk Takımı kapitone desenlerle şıklığı tamamlıyor.Kalite ve şıklık artık çok uygun fiyata sizin olabilir.
   

  Panama Yatak Odası Takımı Karyolalı İçeriği:
  (Gardolap+Karyola+Şifonyer+Komodin)
  Gardolap:63x255x219cm
  Karyola:220x170x140cm
  Komodin:47x62cm
  Şifonyer:47x62cm


  Panama Yemek Odası Takım İçeriği:
  (Konsol+Ünite+Masa+4Adet Damla Sandalye)
  Masa: Kapalı Ölçü:90x160x78cm Açılır Ölçü

 • 607 20 Taksitle

  Dünya markası Siemens ürünlerinden hazırlanmış olan beyaz eşya düğün paketimizde bir evin ihtiyacı olan beyaz eşyalar tek bir pakette sunularak, fiyat avantajı sağlanmaktadır.

  Ürün Özellikleri

  Siemens SN234W00DT Bulaşık Makinesi 

  Hızlı yıkama programları ve yüksekliği ayarlanabilir Vario sepetlerle esnek ve mükemmel temizlik
  Doluyken yüksekliği ayarlanabilen Vario sepetler ve katlanabilen teller sayesinde daha fazla kapasite.
  1h 65°C Programı: Hızlı ve etkili temizlik ve kurutma - sadece 60 dakika sonra, tüm bulaşıklarınız temiz ve kupkuru olur.
  Ekstra Hijyen Opsiyonu: Yıkama süres